olityka prywatności serwisu www.PointR.pl obowiązująca od 12 września 2018r.

Zasady ogólne.

1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w serwisie www.pointr.pl, zwanym dalej PointR lub Serwis lub Serwis PointR, jest firma Business Line Support Piotr Sobczyk z siedzibą w Warszawie 02-122, przy ul. Sierpińskiego 3/62

2. W sprawach związanych z obsługą Pani/Pana danych osobowych proszę się kontaktować na adres e-mail: dane@PointR.pl

3. Dane osobowe kandydatów, uzyskiwane przez PointR, będą przetwarzane zgodnie z wytycznymi określonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO – ogólne

rozporządzenie o ochronie danych), tylko i wyłącznie w celu umożliwienia kontaktu

ze strony podmiotów i osób zamieszczających w Serwisie PointR ogłoszenia
o pracę z potencjalnymi kandydatami.
4. Uzyskiwane przez PointR dane osobowe nie będą przekazywane osobom
i podmiotom trzecim w żadnym innym celu, niż potrzeby realizacji procesów rekrutacyjnych.

5. Administrator danych zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby przetwarzane przez PointR dane osobowe były bezpieczne.

6. Serwis PointR.pl nie zbiera, ani nie przetwarza danych wrażliwych.

Dane osobowe osób szukających pracy.

1. Osoby szukające pracy nie mają możliwości, ani nie potrzebują zakładać kont w serwisie rekrutacyjnym PointR.pl, żeby aplikować na wybrane oferty pracy.

2. Aplikując na wybraną ofertę pracy, osoba kandydująca wyraża zgodę, żeby jej/jego dane osobowe, podane w formularzu zgłoszeniowym oraz załączony plik CV były przekazane przez Serwis do podmiotu, który dodał dane ogłoszenie.

3. Wysyłając swoje dane osobowe oraz CV, użytkownik wyraża pełną zgodę na przetwarzanie jej/jego danych osobowych przez podmiot, który dodał ogłoszenie w celu związanym z prowadzeniem i realizacją procesu rekrutacyjnego.

4. Właściciel Serwisu nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności za naruszenia przetwarzania danych osobowych przez podmioty zamieszczające ogłoszenia, do których użytkownik wyśle swoje dane osobowe.

5. Wszelkie naruszenia i wątpliwości dotyczące przetwarzania przez PointR danych osobowych proszę zgłaszać pod adresem e-mail: dane@PointR.pl

6. W przypadku naruszenia praw użytkowników Serwisu PointR przez podmioty dodające oferty pracy, Serwis będzie blokować konta autorów oraz ich oferty.

7. Wysłanie formularza z danymi osobowymi kandydata oraz jej/jego CV na wybraną ofertę pracy, będzie skutkowało dodaniem użytkownika do listy mailingowej Serwisu PointR.pl.

8. Dane osobowe zapisane przez Serwis PointR.pl w momencie wysyłania przez kandydata aplikacji na wybraną ofertę pracy to:

– imię i nazwisko
– adres e-mail

9. Portal PointR.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania podobnych ofert pracy w celu ułatwienia kandydatowi znalezienia jak najlepszej pracy.

10. Usunięcie danych osobowych z Serwisu PointR może nastąpić w każdej chwili przez kliknięcie linku w otrzymanej wiadomości e-mail lub przez zgłoszenie chęci usunięcia danych osobowych na adres: dane@PointR.pl.

11. Usunięcie danych osobowych użytkownika z Serwisu PointR nie będzie miało wpływu na proces rekrutacji.

Dane podmiotów szukających pracowników.

1. Podmioty szukające pracowników, żeby móc w pełni korzystać z Serwisu PointR muszą się zarejestrować poprzez założenie w serwisie PointR konta użytkownika.

2. Wszystkie dane w formularzu rejestracji konta użytkownika są dodawane dobrowolnie i będą zapisane w bazie danych Serwisu.

3. Użytkownik ma pełną kontrolę nad swoimi danymi, które są dostępne do edycji po zalogowaniu.

4. Dane użytkownika będą przetwarzane głównie na potrzeby świadczenia usług Serwisu PointR, tj. pomocy w zamieszczaniu ogłoszeń o pracę w imieniu użytkownika na innych serwisach, portalach i mediach społecznościowych, które PointR obsługuje lub z którymi współpracuje, a także jako pomoc w znalezieniu poszukiwanego pracownika.

5. Jeśli zajdzie taka potrzeba, dane użytkowników mogą być przetwarzane w celach marketingowych.

6. Serwis PointR zastrzega sobie prawo do możliwości wysyłania do zarejestrowanych użytkowników komunikatów organizacyjnych, okresowych informacji promocyjnych lub wiadomości reklamowych drogą e-mailową, na wskazany do kontaktu przez użytkownika adres e-mail.

7. Serwis PointR zastrzega sobie prawo do możliwości kontaktu z użytkownikiem serwisu drogą telefoniczną.

8. Publiczne dane użytkownika, mogą trafić w posiadanie osób lub podmiotów trzecich, na co Serwis PointR nie ma wpływu i nie będzie ponosił z tego tytułu żadnej odpowiedzialności.

9. Użytkownik Serwisu może w każdej chwili wyrazić chęć usunięcia wskazanych danych w swoim koncie użytkownika lub usunięcia całego swojego konta użytkownika przez przesłanie w tym względzie stosownej informacji na adres e-mail: dane@PointR.pl, a Serwis dokona stosownych operacji w terminie do 48 godzin od momentu otrzymania zgłoszenia.

10. Z przyczyn oczywistych, żądanie usunięcia danych użytkownika będzie skutkowało usunięciem konta użytkownika z Serwisu PointR.

11. Usunięcie konta użytkownika z Serwisu PointR będzie jednoznaczne z rezygnacją z możliwości zlecania Serwisowi dodawania ogłoszeń i ofert pracy na innych serwisach, portalach i mediach społecznościowych, które PointR obsługuje lub z którymi współpracuje.
12. W przypadku dokonywania przez użytkownika płatności bezpośrednio w Serwisie PointR, udostępnione dane użytkownika będą przetwarzane przez firmę obsługującą płatności, którą jest serwis internetowy Przelewy24 prowadzony przez firmę PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu 60-327 przy ul. Kanclerska 15

Pliki cookies mogą być zapisywane na komputerze użytkownika i następnie wykorzystywane w poniższych wypadkach:

– bezpośrednio przez Serwis PointR w celu umożliwienia logowania

– przez takie firmy jak Google, Facebook, Twitter i LinkedIn w celach statystycznych, marketingowych lub do trafniejszego lokowania i serwowania reklam.

Formy kontaktu.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się drogą mailową, na adres:

dane@PointR.pl lub telefonicznie pod nr +48 22 111 50 39

Telefon :

Email:

Adres:

Sierpińskiego 3/62 02-122 Warszawa

Najnowsze linki

Kategorie

© 2021 Listivo - Listing Directory WordPress Theme. All rights reserved.