Business Line Support dla prestiżowej kancelarii podatkowej, działającej w Polsce i za granicą w obszarach doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego, audytu, rachunkowości, regulacji prawnych i wsparcia inwestycyjnego poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Doradca podatkowy

praca w Katowicach

Zadania

  • sporządzanie analiz podatkowych
  • udział w audytach z zakresu podatków
  • opiniowanie projektów umów w zakresie skutków podatkowych
  • przygotowywanie projektów opinii, artykułów i komentarzy
  • wyszukiwanie orzecznictwa i interpretacji

Wymagania

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie z zakresu podatków
  • wysokie umiejętności analityczne
  • odpowiedzialność za terminowość realizacji projektów

Oferta

  • umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • laptop, telefon służbowy
  • karta multisport, prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe wynagrodzenie za prowadzenie szkoleń

Administratorem danych osobowych jest Business Line Support z siedzibą w Warszawie. Udostępnienie danych osobowych przez osobę aplikującą o pracę i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia te przysługują również w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez Administratora.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Business Line Support zawarte są w Polityce prywatności, dostępnej na stronie www.bls-group.pl

ważne do: 23 Paź 2021