Zadania

  • nadzór nad planowym wyjazdem autobusów z zajezdni
  • podejmowanie szybkich działań na zdarzenia powodujące zakłócenia w kursowaniu pojazdów
  • prowadzenie dokumentacji związanej z zakresem wykonywania prac
  • stały nadzór nad pracą kierowców
  • w zależności od obowiązków – praca w ruchu ciągłym 12/24h wg grafików

Wymagania

  • umiejętność analizy sytuacji i podejmowania decyzji
  • gotowość do pracy pod presją czasu
  • znajomość topografii oraz układu komunikacyjnego miasta
  • znajomość zagadnień związanych z komunikacją miejską
  • podstawowa znajomość ustawy o czasie pracy kierowców, ustawy o transporcie drogowym oraz prawa o ruchu drogowym
  • prawo jazdy kategorii D

Oferta

  • umowa o pracę
  • stałe wynagrodzenie + premia regulaminowa
  • bardzo bogaty zakładowy fundusz świadczeń socjalnych: premie świąteczne, dofinansowanie do wczasów, opieka medyczna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Administratorem danych osobowych jest Business Line Support z siedzibą w Warszawie. Udostępnienie danych osobowych przez osobę aplikującą o pracę i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia te przysługują również w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez Administratora.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Business Line Support zawarte są w Polityce prywatności, dostępnej na stronie www.bls-group.pl

ważne do: 27 Lut 2020