Dla firmy PANDORA poszukujemy osób do pracy przy pakowaniu biżuterii na stanowisku:

Hostessa – asystentka wsparcia sprzedaży

Praca w salonach Pandory zlokalizowanych w galeriach handlowych w Warszawie

Praca w okresie od 4 do 24 grudnia 2019

Zadania

  • estetyczne pakowanie zakupów
  • udzielanie klientom podstawowych informacji
  • dbanie o pozytywne doświadczenia klientów z wizyty w salonie

Oczekiwania

  • miła aparycja
  • komunikatywność
  • zdolności manualne
  • duża dyspozycyjność

Oferta

  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenie rozliczane wg stawki godzinowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Administratorem danych osobowych jest Business Line Support z siedzibą w Warszawie. Udostępnienie danych osobowych przez osobę aplikującą o pracę i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia te przysługują również w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez Administratora.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Business Line Support zawarte są w Polityce prywatności, dostępnej na stronie www.bls-group.pl

ważne do: 24 Gru 2019